Обов'язкове Страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
автогражданка полис   доставка осаго   скидки автогражданка   автогражданка акции
АвтоЦивілка
(44) 360-83-39
     
ГОЛОВНА СПІВПРАЦЯ КАЛЬКУЛЯТОР ЗАМОВИТИ ПОЛІС КОНТАКТИ РУС.

Автоцивілка дорожчає
Страхові компанії почали підвищувати вартість Автоцивілка (ОСЦПВВНТЗ) - поліса обов'язкового страхування цивільної відповідальності перед третіми особами - який є неодмінною вимогою абсолютно для всіх українських водіїв, а за його відсутність передбачений штраф в розмірі від 510 грн. Основною причиною подорожчання є значне збільшення виплат по відшкодуванню збитків, яке пов'язане як з великою аварійністю в великих містах так із зростанням цін на запчастини і послуги СТО.
Тариф на поліс ОСАГО складається з базової річної ставки (на сьогодні 291,49 грн.), помноженої на поправочні коефіцієнти (що враховують об'єм двигуна, стаж водія, місце експлуатації і т.п.). Базова ставка і коефіцієнти розраховуються Моторним (транспортним) страховим бюро України (МТСБУ) актуарним методом, грунтуючись на статистичних даних і рівні збитковості даного виду страхування. Базовий тариф 291,49 грн., з якого розраховується вартість поліса і який не мінявся останні декілька років, ймовірно буде переглянутий до осені, коли пройде всі необхідні узгодження. Сподіватимемося, що підвищать не тільки тариф, але і ліміт відповідальності (25 500 грн – за шкоду, заподіяну майну потерпілого), який на сьогодні символічний і покриває відповідальність тільки при незначних ДТП.
Тим часом, деякі страхові компанії вирішили не чекати осені і піднімають тариф вже зараз за рахунок коефіцієнтів, що коректують. Законом про автоцивілку передбачена вилка для деяких коефіцієнтів по яких розраховується вартість. Наприклад: коефіцієнт, що коректує, по території використання транспортного засобу, для Києва - 1,5-1,8. І якщо раніше, при розрахунку, використовувалося менше значення коефіцієнта, то зараз вже ряд страховиків перейшли на максимальне. Більше всього ціни виростуть в містах-мегаполісах (до 30% ), Для автовласників з невеликих населених пунктів подорожчання поліса автоцивілки буде незначним.
07/04/2009
Зіглін Олег
При повному або частковому використанні матеріалів сайту посилання на autocivilka.com.ua обов'язкове
Автоцивилка Киев Автоцивилка со скидкой и доставкой Страховка ГО Страхование авто Доставка автоцивилки Доставка ГО Доставка полиса в Киеве Автострахование калькулятор Купить ОСАГО Киев ОСАГО со скидкой Автогражданка Киев Стоимость страхования авто Самая дешевая автогражданка Автогражданка дешево Страховка на микроавтобус Страховка на автомобиль Страховка на грузовой авто АВТОЦИВИЛКА Автоцивилка Киев