Обов'язкове Страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
автогражданка полис   доставка осаго   скидки автогражданка   автогражданка акции
АвтоЦивілка
(44) 360-83-39
     
ГОЛОВНА СПІВПРАЦЯ КАЛЬКУЛЯТОР ЗАМОВИТИ ПОЛІС КОНТАКТИ РУС.

Що гарантує Вам Поліс ОСЦПВВНТЗ (ОСГО-рус)?
Поліс ОСЦПВВНТЗ гарантує, що збиток, нанесений в результаті дорожньо-транспортної події особам, що потерпіли, відшкодовує не водій - винуватець цього ДТП - а страхова компанія, що видала винуватцеві ДТП поліс ОСЦПВВНТЗ, де позначений транспортний засіб, яким управляв винуватець ДТП на законних підставах.
Важливо! Відшкодування збитку, заподіяного в результаті ДТП транспортному засобу самого винуватця ДТП даним видом страхування НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО! Такий ризик ви можете застрахувати, тільки уклавши договір добровільного страхування наземних транспортних засобів "КАСКО".
Згідно Закону, нанесені в результаті ДТП збитки потерпілим, страхова компанія відшкодовує в таких межах:
  • 50000 гривень на одного потерпілого за шкоду, заподіяну майну, але не більше 250000 гривень. У випадку, якщо загальний розмір збитку по одному страховому випадку перевищує 250000 гривень, відшкодування кожному потерпілому пропорційно зменшується;
  • 100000 гривень на одного потерпілого за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю.
Що таке франшиза?
Франшиза – частина збитку, яка не відшкодовується Страховиком. Законом передбачено, що розмір франшизи при відшкодуванні збитку, нанесеного майну потерпілих - до 510 грн.
Що таке Система „Бонус– малус”?
Це система знижок або надбавок до страхового платежу, залежно від наявності або відсутності в період дії договору попередніх полісів ОСЦПВВНТЗ страхових випадків з вини осіб, відповідальність яких застрахована. За кожен рік безаварійного управління страховик має право надавати знижку 5% (але не більше 50%) Для полісів ОСЦПВВНТЗ, які укладені на термін менше 7 місяців, система «Бонус-малус» не застосовується.
Які документи потрібні для оформлення поліса ОСЦПВВНТЗ (ОСАГО-рус)?
  • паспорт – для фізичних осіб, свідоцтво про державну реєстрацію – для юридично осіб і приватних підприємств;
  • посвідчення водія (для 3-го типу договори - посвідчення водія для кожної особи, відповідальність якої буде застрахована за договором);
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт);
Які документи повинен надати ПОТЕРПІЛИЙ для розгляду питання про страхове відшкодування збитків?
  • письмова Заява Страховикові на виплату страхового відшкодування (якщо цивільна відповідальність винної сторони не була застрахована, така заява прямує в моторний-транспортне страхове бюро України (МТСБУ);
  • до Заяви додаються довідка про ДТП, документи про розмір збитків, що зазнали, довідки відповідних установ охорони здоров'я про тимчасову непрацездатність або довідки спеціалізованих закладів про встановлення стійкої втрати працездатності (інвалідності) у разі її виникнення, інші документи, які мають відношення до даного ДТП, завірені в установленому порядку.
Якщо винуватець ДТП не мав поліса ОСАГО, як отримати відшкодування?
В цьому випадку потерпілий отримає відшкодування від МТСБУ з фонду захисту потерпілих. Перелік випадків і механізм описаний тут.
Що таке „страховий випадок по автоцивільній відповідальності”? Коли страхова компанія компенсуватиме збиток?
Згідно ст.6 Закону: страховим випадком є подія, унаслідок якої заподіяна шкода третім особам під час дорожньо-транспортної події, події за участю забезпеченого (застрахованого по автоцивільній відповідальності) транспортного засобу і унаслідок якого наступає цивільно-правова відповідальність особи, відповідальність якої застрахована за договором. Таким чином страхова компанія компенсуватиме збиток, заподіяний життю, здоров'ю і/або майну третіх осіб в результаті ДТП.
Автоцивилка Киев Автоцивилка со скидкой и доставкой Страховка ГО Страхование авто Доставка автоцивилки Доставка ГО Доставка полиса в Киеве Автострахование калькулятор Купить ОСАГО Киев ОСАГО со скидкой Автогражданка Киев Стоимость страхования авто Самая дешевая автогражданка Автогражданка дешево Страховка на микроавтобус Страховка на автомобиль Страховка на грузовой авто АВТОЦИВИЛКА Автоцивилка Киев